.....::::::: STRONA GŁÓWNA :::::::..... ˇ .....::::::: SZKOŁA :::::::..... ˇ .....:::::: HISTORIA - PATRON SZKOŁY ::::::..... ˇ .....::::::: DOKUMENTY PROGRAMOWE :::::::..... ˇ .....::::::: BIP :::::::.....Czwartek, Listopad 26, 2020
Nawigacja
AKTUALNOŚCI

ROK SZKOLNY 2015/2016

RODZICE

UCZNIOWIE

RADA PEDAGOGICZNA, PRACOWNICY SZKOŁY

IMPREZY SZKOLNE

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

REALIZOWANE PROGRAMY

OSIĄGNIECIA

ABSOLWENCI

KLASA 4 A

KLASA 4 B

KLASA 4C

KLASA 6 B

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY z matematyki

SZKOŁA W MEDIACH
WAŻNE ADRESY. linki
KONTAKT
Szukaj

Panel logowania



ROK SZKOLNY 2015/2016
PLAN LEKCJI NA I PÓŁROCZE ROKU SZKOLNEGO 2015/2016


Fotoszok.pl
Fotoszok.pl
PLAN PRACY SZKOŁY NA ROK SZKOLNY 2015/2016

Fotoszok.pl



ROZKŁAD PRZERW I LEKCJI

8.00 – 8.45
8.55 – 9.40
9.50 – 10.35
10.45 – 11.30
11.45 – 12.30
12.45 – 13.30
13.40 – 14.25
14.35 – 15.20
15.30 – 16.15


GODZINY PRACY ŚWIETLICY
- poniedziałek - 8.00-15.30
- wtorek - 8.00-15.30
- środa - 8.00-15.30
- czwartek - 8.00-15.30
- piątek - 8.00-15.30

Fotoszok.pl


Informujemy, że składka na ubezpieczenie za rok szkolny 2015/2016 wynosi 40 złotych za dziecko. W przypadku trudnych sytuacji rodzinnych można starać się o zwolnienie z uiszczenia składki (oczywiście, dziecko będzie ubezpieczone). Dokładnych informacji udzielają wychowawcy klas, u nich również można wpłacić składkę.



Szkolne zespoły nauczycieli:
a) Zadaniowe:
- Zespół opieka i wychowanie – lider Ewelina Krzyżańska, członkowie wychowawcy klas 1-6
- Zespół promocji szkoły – lider Marek Lorenc, członkowie: Edyta Pokora, Anna Kazimierczak, Stanisław Zając, Alicja Czacherska
- Zespół d.s. ewaluacji wewnętrznej – lider Aneta Czyżak, członkowie: Ewelina Krzyżańska, Krzysztof Smolnik, Anna Stępnik,

b) Przedmiotowe:
- Zespół edukacji wczesnoszkolne: lider – Edyta Pokora
- Zespół humanistyczny: lider – Tomasz Ratajczyk
- Zespół matematyczno – przyrodniczy: lider – Beata Sowizdrzał


Dodatkowe Funkcje nauczycieli:
- Lider samorządu w klasach I-III – Urszula Raniszewska
- Opiekun samorządu w klasach I-III – Paulina Przytuła
- Lider samorządu w klasach IV-VI – Marta Iwaszkiewicz
- Opiekun samorządu w klasach IV-VI – Agnieszka Templin
- Opiekun zespołu wokalnego – Małgorzata Domagalska
- Prezes UKS Siódemka, szkolny inspektor bhp – Stanisław Zając
- Opiekun UKS Siódemka – Marek Lorenc
- Księgowy UKS Siódemka – Krzysztof Smolnik
- Kronikarz szkolny – Alicja Czacherska
- Opiekun sztandaru szkoły – Marek Lorenc, Anna Stępnik
....:::: URZĄD MIASTA ::::.... ....::: ZDUŃSKA WOLA :::....
......:::: SPONSORZY ::::......
Fotoszok.pl
.....::: LOGO SZKOŁY :::.....

Fotoszok.pl
..: "SZKOŁA NA SIÓDEMKĘ" :..



Copyright © creating by foglus 2011

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie