.....::::::: STRONA GŁÓWNA :::::::..... ˇ .....::::::: SZKOŁA :::::::..... ˇ .....:::::: HISTORIA - PATRON SZKOŁY ::::::..... ˇ .....::::::: DOKUMENTY PROGRAMOWE :::::::..... ˇ .....::::::: BIP :::::::.....Wtorek, Kwiecień 20, 2021
Nawigacja
AKTUALNOŚCI

ROK SZKOLNY 2015/2016

RODZICE

UCZNIOWIE

RADA PEDAGOGICZNA, PRACOWNICY SZKOŁY

IMPREZY SZKOLNE

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

REALIZOWANE PROGRAMY

OSIĄGNIECIA

ABSOLWENCI

KLASA 4 A

KLASA 4 B

KLASA 4C

KLASA 6 B

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY z matematyki

SZKOŁA W MEDIACH
WAŻNE ADRESY. linki
KONTAKT
Szukaj

Panel logowaniaKLASA 4B
9 lutego

W czwartek 11 lutego wyjątkowo nie będzie zajęć z panem Lorencem ani na basenie ani w szkole, w związku z tym chłopcy przychodzą do szkoły na 4 godzinę lekcyjną, czyli na 10.45.

4 LUTEGO

WYWIADÓWKA
We wtorek 9 lutego o godzinie 18.15 w sali nr 7 odbędzie się spotkanie wychowawcy z rodzicami uczniów klasy 4b. Zapoznam Państwa z wynikami klasyfikacji i przedstawię plan pracy na II półrocze. Serdecznie zapraszam.

30 STYCZNIA
4 lutego w naszej szkole odbędzie się Zabawa Karnawałowa. Plan zajęć ulega zmianie. Od 8 do 10 klasy mają zajęcia z wychowawcą, od 10 do 12 uczestniczą w zabawie. Zajęcia kończą się o 12. Obiad jest przewidziany na godzinę 12.

20 grudnia
We wtorek 22 grudnia przychodzimy do szkoły na godzinę 9.00 na wigilię klasową z prezentami. O 11.00 odbędą się Jasełka i po nich chłopcy idą do domu, czyli około 11.30. Przerwa świąteczna rozpoczyna się 23 grudnia i trwać będzie do 6 stycznia włącznie. Wracamy do szkoły w czwartek 7 stycznia.

7 grudnia
Jutro, czyli 8 grudnia wychodzimy do sali widowiskowej w RATUSZU na spektakl Mikołajkowe Cuda na godzinę 13.30. Przedstawienie potrwa około 60 minut w związku z tym do szkoły wrócimy około 14.45!!! Chłopcy z grupy drugiej skończą zajęcia 25 minut później (14.45). Grupa pierwsza kończy zajęcia według planu o 15.20.

30 listopada
Obiady w grudniu
do 7 grudnia wpłacamy u pań ze świetlicy kwotę 45zł. Proszę pilnować terminu bo jeżeli kwota nie zostanie zapłacona na czas, po 7 grudnia dzieci nie będą mogły jeść posiłków.

TEST z ANGIELSKIEGO
W poniedziałek 7 grudnia odbędzie się kolejny sprawdzian z angielskiego (UNIT 3). Zakres materiału będzie podany w zeszycie

20 listopada

WYWIADÓWKA
Serdecznie zapraszam na spotkanie wychowawcy z rodzicami uczniów klasy 4b, które odbędzie się dnia 26 listopada (czwartek) o godzinie 18.15 w sali nr 7. W trakcie zebrania otrzymają Państwo informacje na temat ocen cząstkowych chłopców z poszczególnych przedmiotów, zachowania w czasie lekcji i przerw oraz bieżących spraw wychowawczych.

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA
Dnia 26 listopada (czwartek) odbędzie się szkolna dyskoteka andrzejkowa w godzinach 17.00 - 19.00. Wstęp do salonu wróżb kosztować będzie 2 zł od osoby, a pieniążki za bilety zostaną przeznczone na nagrody ogłaszane przez Samorząd Szkolny w bieżącym roku szkolnym.

14 listopada

W kolejnym tygodniu czekają chłopców dwie prace klasowe: w poniedziałek (16.11)- praca klasowa z matematyki (działania pisemne) a we wtorek (17.11) - sprawdzian z przyrody

4 listopada

Zmiana planu lekcji w poniedziałek 9 listopada
Ze względu na zawody w poniedziałek nie będzie pana Lorenca - tego dnia chłopcy kończą zajęcia szkolne o godzinie 14.25. (Uwaga!!! Ci, którzy uczestniczą w zajęciach dodatkowych z języka angielskiego Wonderworld wracają do szkoły na godzinę 16.25)

30 października
Obiady w listopadzie
Do 6 listopada wpłacamy u pań w świetlicy kwotę 57zł (jest to kwota dla naszej klasy po odliczeniu dnia, w którym odbyła się wycieczka do Wrocławia)

Zbliżające się sprawdziany
W poniedziałek 2 listopada test z angielskiego z Unitu 2 (w zeszycie uczniowie mają zapisane po polsku, czego można się spodziewać na sprawdzianie)
W środę 4 listopada sprawdzian z historii

27 października
Wycieczka do Wrocławia:
wyjazd o godzinie 7.00 (zbiórka 6.50); w trakcie wycieczki zwiedzamy Afrykarium i Zoo, SkyTower; stadion (trasa piłkarza), Stare Miasto. Powrót około godziny 21.00

14 października

W środę w naszej szkole nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne. W zamian realizowany będzie plan zajęć opiekuńczych. Oto plan na ten dzień: - 9.00-10.30 - lekcje z wychowawcą (w zastępstwie za mnie chłopcy będą mieć zajęcia z panią Martą Iwaszkiewicz wspólnie z klasą 4a i 4c), - 10.30-11.30 - uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, wręczenie nagród za aktywność w projekcie Budżet Obywatelski, rozstrzygnięcie konkursu "Zgadnij, czego uczę?".

Materiały na zajęcia komputerowe

Image and video hosting by TinyPic
Image and video hosting by TinyPic

2 października
Sprawdziany w nadchodzącym tygodniu:
5 października (poniedziałek) test z języka angielskiego (unit 1) - uczniowie mają w zeszycie zapisane co konkretnie trzeba powtórzyć do sprawdzianu .
7 października (środa) praca klasowa z matematyki

Obiady w październiku
w październiku kwota za obiady wynosi 63 zł. Wpłat dokonujemy u nauczycieli świetlicy do 7.10.

Wycieczka do Wrocławia
Wyjazd zaplanowany jest na 27 października (wtorek). Koszt 120zł od uczestnika. Deklaracje udziału w wycieczce zostaną rozdane uczniom w poniedziałek. Szczegółowy plan wyjazdu zamieszczę w przyszłym tygodniu.

19 września
Zbliżające się sprawdziany:
21 września - sprawdzian diagnostyczny po klasie III z języka polskiego
29 września - sprawdzian diagnostyczny po klasie III z przyrody

11 września
Spotkanie wychowawcy i trenera z rodzicami uczniów klasy 4b odbędzie się 17 września br. (czwartek) o godzinie 18.15 w sali 7. W trakcie zebrania przekażemy istotne informacje dotyczące organizacji pracy w bieżącym roku szkolnym i regulaminu klasy sportowej. Serdecznie zapraszamy.

Zbliżające się sprawdziany i klasówki
W poniedziałek (14.09) odbędzie się sprawdzian z matematyki.
W środę (16.09) kartkówka z określania godzin z angielskiego!
Na czwartek (17.09) zaplanowana została pierwsza praca klasowa z przyrody.

Proszę zmobilizować uczniów do solidnego przygotowania się do wszystkich sprawdzianów oraz o kontrolowanie odrabiania prac domowych, gdyż w tym tygodniu spora liczba uczniów nie odrobiła pracy m.in. z polskiego, angielskiego i historii!!!

4 września
Dzisiaj uczniowie otrzymali wyciąg z "Procedury wypożyczania darmowych podręczników w naszej szkole" wraz z oświadczeniami dla rodziców do podpisu. Bardzo proszę o zapoznanie się z dokumentem i złożenie dwóch podpisów na odwrocie w miejscach oznaczonych podpis rodzica/opiekuna i jak najszybsze dostarczenie do wychowawcy. Proszę również o sprawdzenie czy wszystkie podręczniki zostały podpisane przez uczniów imieniem, nazwiskiem i rokiem szkolnym 2015/2016. Jest to bardzo ważne, gdyż pozwoli to nam kontrolować, kto korzystał z danego podręcznika w konkretnym roku szkolnym.
3 września
Uczniowie otrzymali karty do głosowania w sprawie Budżetu Obywatelskiego - bardzo proszę o zapoznanie się z instrukcją załączoną do kart i o zobligowanie swoich rodzin i znajomych mieszkających na terenie naszego miasta by je wypełnili w jak najszybszym czasie (ostateczny termin zwrotu kart do wychowawcy to 16 września br.). Proszę pamiętać, że konkurencja w mieście jest duża a uzyskanie jak najlepszego wyniku zagwarantuje nam realizację projektu i już w przyszłym roku uczniowie naszej szkoły a przede wszystkim naszej klasy sportowej będą mogli korzystać z profesjonalnego boiska. W imieniu własnym, grona pedagogicznego i dyrekcji proszę o wsparcie i zaangażowanie.
Ubezpieczenie
Do końca września czekam na wpłatę 40 zł na ubezpieczenie dziecka.
Obiady
Uczniowie i rodzice obecni na spotkaniu po rozpoczęciu roku szkolnego otrzymali deklaracje na obiady w bieżącym roku szkolnym. Proszę o ich zwrot do dnia 7 września (poniedziałek). Wpłatę za obiady dokonujemy u nauczyciela świetlicy również do dnia 7 września. W tym miesiącu opłata wynosi 54zł. Obiady będą serwowane w świetlicy szkolnej od poniedziałku w czasie przerwy międzylekcyjnej dla naszej klasy o godzinie 12.30
1 września
Wychowawca klasy 4b, Tomasz Ratajczyk, wita serdecznie w nowym roku szkolnym uczniów i ich rodziców! Zaczynamy funkcjonowanie pierwszej w historii naszej szkoły klasy sportowej!!!
....:::: URZĄD MIASTA ::::.... ....::: ZDUŃSKA WOLA :::....
......:::: SPONSORZY ::::......
Fotoszok.pl
.....::: LOGO SZKOŁY :::.....

Fotoszok.pl
..: "SZKOŁA NA SIÓDEMKĘ" :..Copyright © creating by foglus 2011

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie