.....::::::: STRONA GŁÓWNA :::::::..... ˇ .....::::::: SZKOŁA :::::::..... ˇ .....:::::: HISTORIA - PATRON SZKOŁY ::::::..... ˇ .....::::::: DOKUMENTY PROGRAMOWE :::::::..... ˇ .....::::::: BIP :::::::.....Czwartek, Listopad 26, 2020
Nawigacja
AKTUALNOŚCI

ROK SZKOLNY 2015/2016

RODZICE

UCZNIOWIE

RADA PEDAGOGICZNA, PRACOWNICY SZKOŁY

IMPREZY SZKOLNE

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

REALIZOWANE PROGRAMY

OSIĄGNIECIA

ABSOLWENCI

KLASA 4 A

KLASA 4 B

KLASA 4C

KLASA 6 B

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY z matematyki

SZKOŁA W MEDIACH
WAŻNE ADRESY. linki
KONTAKT
Szukaj

Panel logowania



Osiągnięcia
Osiągnięcia uczniów i nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 7 na przestrzeni ostatnich 5 lat

Język polski:

Matematyka:
- 2 miejsce Agnieszki Andruszewskiej i 3 miejsce Łukasza Konopki w VII Powiatowych Potyczkach Matematycznych dla uczniów klas IV (2007 rok)
- 3 miejsce Łukasza Konopki w VIII Powiatowych Potyczkach Matematycznych dla uczniów klas V (2008 rok)
- 2 miejsce Łukasza Konopki w IX Powiatowych Potyczkach Matematycznych dla uczniów klas VI (2009 rok)
- 2 miejsce Wojciecha Markowskiego, 3 miejsce Szymona Jachimiaka (obaj - klasy IV), 3 miejsce Piotra Plichtowskiego w X Powiatowych Potyczkach Matematycznych (2010 rok)
- 2 miejsce Piotra Plichtowskiego w XI Powiatowych Potyczkach Matematycznych dla uczniów klas VI (2011 rok)
- 3 miejsce Weroniki Pawlikowskiej w XII Powiatowych Potyczkach Matematycznych dla uczniów klas V (2012 rok)
- 6 miejsce reprezentacji szkoły (Natalia Andruszewska, Łukasz Konopka, Anna Aleksandrowicz) w II Wojewódzkim Konkursie Matematyczno-Przyrodniczym "PRYZMAT" (2009 rok)
- 1 miejsce Piotra Pisarka z klasy VI i 2 miejsce Oskara Szczepańskiego z klasy IV w XV Powiatowych Potyczkach Matematycznych (2015 rok)
- 1 miejsce Olafa Gajewczyka z klasy IV i 1 miejsce Zuzanny Różyckiej z klasy V w XIV Powiatowych Potyczkach Matematycznych (2014 rok)

Historia:

Język angielski:
- Martyna Rzeźnik - laureatka VII Rejonowego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem WODN w Sieradzu (2012)
- Martyna Rzeźnik - laureatka VI Rejonowego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem WODN w Sieradzu (2011)
- Aleksandra Makowska - laureatka V Rejonowego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem WODN w Sieradzu (2010)
- koło English Drama - I miejsce w konkursie teatrzyków szkolnych (2011)
- laureatka Zuzanna Różycka w IV Rejonowym Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów klas III szkół podstawowych (2011/2012)
- laureat Olaf Gajewczyk w V Rejonowym Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów klas III szkół podstawowych (2012/2013)
- laureaci Maria Markowska i Oskar Szczepański w VI Rejonowym Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów klas III szkół podstawowych (2013/2014)
- laureaci Daria Paszkiewicz i Mateusz Marczewski w VII Rejonowym Konkursie Języka Angielskiego dla uczniów klas III szkół podstawowych (2014/2015)
- reprezentacja naszej szkoły - dwukrotnie II miejsce w III i w IV Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy Na Temat Krajów Anglojęzycznych (2014 i 2015)
- Igor Szczepański - III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Mini-Saga Competition (2013)
- Zuzanna Lorenc - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Mini-Saga Competition (2014)
- Oskar Szczepański - I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Mini-Saga Competiton (2014)


Przyroda:
- 1 miejsce w Powiatowym Konkursie "Nasz zielony świat" (2010/2011)

Religia:

Wychowanie fizyczne:
- 1 miejsce we współzawodnictwie sportowym powiatu zduńskowolskiego w roku szkolnym: 2010/2011 (dziewczęta i chłopcy), 2009/2010 (dziewczęta i chłopcy) i 2008/2009 (dziewczęta).
- 2 miejsce w Finale Wojewódzkim w mini koszykówce chłopców (2010/2011)
- 3 miejsce w Finale Wojewódzkim w mini piłce ręcznej chłopców (2010/2011)
- 5 miejsce w Finale Wojewódzkim w mini piłce ręcznej dziewcząt (2008/2009)

Nauczanie zintegrowane:
- 1 miejsce w Finale Powiatowym Turnieju o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym (2010/2011)

Biblioteka:
- 1 miejsce w czytelniczym konkursie powiatowym, organizowanym przez Bibiotekę Miejską (2008/2009)
- 1 miejsce w miejsko-gminnym konkursie "Muzyka Pana Chopina"

Plastyka:
- Srebrna Łódka dla Klaudii Witkowskiej w konkursie plastycznym Art-Inspiracje Folkowe, zorganizowanym w ramach I Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Młodych (2011)
....:::: URZĄD MIASTA ::::.... ....::: ZDUŃSKA WOLA :::....
......:::: SPONSORZY ::::......
Fotoszok.pl
.....::: LOGO SZKOŁY :::.....

Fotoszok.pl
..: "SZKOŁA NA SIÓDEMKĘ" :..



Copyright © creating by foglus 2011

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie