.....::::::: STRONA GŁÓWNA :::::::..... ˇ .....::::::: SZKOŁA :::::::..... ˇ .....:::::: HISTORIA - PATRON SZKOŁY ::::::..... ˇ .....::::::: DOKUMENTY PROGRAMOWE :::::::..... ˇ .....::::::: BIP :::::::.....Wtorek, Kwiecień 20, 2021
Nawigacja
AKTUALNOŚCI

ROK SZKOLNY 2015/2016

RODZICE

UCZNIOWIE

RADA PEDAGOGICZNA, PRACOWNICY SZKOŁY

IMPREZY SZKOLNE

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

REALIZOWANE PROGRAMY

OSIĄGNIECIA

ABSOLWENCI

KLASA 4 A

KLASA 4 B

KLASA 4C

KLASA 6 B

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY z matematyki

SZKOŁA W MEDIACH
WAŻNE ADRESY. linki
KONTAKT
Szukaj

Panel logowaniaPrzypominamy Konto Rady Rodziców
W związku z licznymi prośbami zamieszczamy konto Rady Rodziców, na które można wpłacać składki za rok szkolny 2014/2015. W opisie wpłat prosimy wpisać imię i nazwisko oraz klasę do której chodzi dziecko.

32 9279 0007 0000 3489 2000 0010

Fotoszok.pl
Plac prawie gotowy
Dobiegają końca prace związane z budową placu zabaw. Póki co z placu jeszcze nie można korzystać, bowiem musi zostać odebrany przez instytucje sprawujące nadzór budowlany, niebawem jednak i te sprawy zostaną załatwione. Uroczyste otwarcie placu zabaw zostało zaplanowane na 20 czerwca w Dzień Rodziny.


Fotoszok.pl
Apel z nagrodami
Ostatnie miesiące zaowocowały sukcesami rangi ogólnopolskiej naszych uczniów. Kacper Kusiński i Maciej Owczarek zajęli 3. miejsce w Ogólnopolskim Turnieju "Z podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarku, a Paulina Rębacz i Michał Szkudlarek zdobyli medale w ogólnopolskich biegach przed Warsaw Orlen Marathonem. Uczniowie ci otrzymali od dyrektorów szkoły specjalne statuetki za promowanie naszej placówki. Dodatkowo wręczone zostały medale dla uczniów klas I-III, którzy wywalczyli pierwsze miejsce w Międzyszkolnej Spartakiadzie zorganizowanej w SP nr 6. Poza tym Oliwer Gajzler i Jakub Szewczyk zostali nagrodzeni za zajęcia 1. miejsca na plakat promujący Dzień Rodziny. Fotoreportaż z apelu w rozwinięciu wiadomości.

Fotoszok.pl
Udane starty lekkoatletów i piłkarzy
Maj zaowocował olbrzymią ilością zawodów sportowych, których nasi reprezentanci spisali się bardzo dobrze. W rozwinięciu wiadomości prezentujemy wyniki majowych zawodów.

2. miejsce w Powiatowej Olimpiadzie klas I-III
21 maja 2015 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Zapolicach odbyła się II Powiatowa Olimpiada dla klas I-III "Bawmy się razem". W olimpiadzie wzięło udział 5 reprezentacji szkolnych z Powiatu Zduńskowolskiego: SP nr 7 Zduńska Wola, SP nr 11 Zduńska Wola, SP nr 13 Zduńska Wola, SP nr 14 Zduńska Wola, SP Zapolice. Rywalizowano w 9 konkurencjach, opartych na wyścigach zwinnościowych (np. tunel z piłką, wyścig z toczeniem piłki). Nasza reprezentacja uplasowała się w tych zawodach na 2. miejscu!

Fotoszok.pl
1. miejsce w Międzyszkolnej Spartakiadzie
Reprezentacja uczniów z klas I-III z naszej szkoły wzięła udział w Międzyszkolnej Spartakiadzie „Ruch to zdrowie”, która zorganizowana została w SP nr 6. W zawodach uczestniczyło 7 szkół podstawowych z naszego miasta. Odbyło się sześć konkurencji; wyścig z butelką, wyścig z piłeczką pingpongową na łyżce, wyścig z przeszkodami, przeprawa, wyścig z balonami, wyścig gąsienic. W stawce 7 szkół nasza drużyna uplasowała się na 1. miejscu! Gratulujemy naszym małym sportowcom i ich opiekunom.

Fotoszok.pl
Rozpoczęcie budowy placu zabaw
Na początku poprzedniego tygodnia rozpoczęła się budowa placu zabaw, który realizowany jest w ramach budżetu obywatelskiego. Na początku zostały wykonane prace ziemne, niebawem realizacja nabierze nowych wymiarów.

Fotoszok.pl

Fotoszok.pl
Konkurs języka angielskiego

Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Oliwia Maciejewska 6a, Julia Jakubowiak 5b, Igor Szczepański 6a i Oskar Szczepański 4a zajęła II miejsce w IV Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy na Temat Krajów Anglojęzycznych. Uczniowie wykazali się wiedzą językową, kulturową i muzyczną związaną z krajami, w których mówi się w języku angielskim.


Fotoszok.pl

Fotoszok.pl
Konto Rady Rodziców
W związku z licznymi prośbami zamieszczamy konto Rady Rodziców, na które można wpłacać składki za rok szkolny 2014/2015. W opisie wpłat prosimy wpisać imię i nazwisko oraz klasę do której chodzi dziecko.

32 9279 0007 0000 3489 2000 0010

Fotoszok.pl
Chłopcy na pierwszym, dziewczęta na trzecim
Zduńskowolski Szkolny Związek Sportowy zorganizował kolejne zawody sportowe dla szkół. Tym razem rywalizowano w piłce nożnej. Znakomicie spisali się nasi chłopcy, którzy zajęli 1. miejsce, wygrywając w finale z SP nr 13 po serii rzutów karnych. Dziewczęta uplasowały się na trzeciej pozycji, przegrywając miejsce drugie z SP nr 6 po... serii rzutów karnych.

Fotoszok.pl

Fotoszok.pl
Nasi uczniowie na Stadionie Narodowym
Dwóch uczniów naszej szkoły, Kacper Kusiński i Maciej Owczarek, jako zawodnicy MGUKS Pogoń Zduńska Wola zagrali w Finale Ogólnopolskim XV Turnieju "Z Podwórka na Stadion" o Puchar Tymbarku. Chłopcy spisali się znakomicie, bowiem w grupie 16 drużyn (w całym turnieju wystartowało w 2015 roku ponad 8 tysięcy drużyn) w kategorii U-10 uplasowali się na 3. miejscu. Warto dodać, że spotkanie o miejsce trzecie rozegrane zostało na Stadionie Narodowym w Warszawie! Zagrali więc na tym samym obiekcie sportowym, na którym gra reprezentacja Polski w piłce nożnej oraz na którym w 2012 roku odbywały się Mistrzostwa Europy.

Fotoszok.pl
Strona 7 z 38 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
....:::: URZĄD MIASTA ::::.... ....::: ZDUŃSKA WOLA :::....
......:::: SPONSORZY ::::......
Fotoszok.pl
.....::: LOGO SZKOŁY :::.....

Fotoszok.pl
..: "SZKOŁA NA SIÓDEMKĘ" :..Copyright © creating by foglus 2011

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie