.....::::::: STRONA GŁÓWNA :::::::..... ˇ .....::::::: SZKOŁA :::::::..... ˇ .....:::::: HISTORIA - PATRON SZKOŁY ::::::..... ˇ .....::::::: DOKUMENTY PROGRAMOWE :::::::..... ˇ .....::::::: BIP :::::::.....Wtorek, Kwiecień 20, 2021
Nawigacja
AKTUALNOŚCI

ROK SZKOLNY 2015/2016

RODZICE

UCZNIOWIE

RADA PEDAGOGICZNA, PRACOWNICY SZKOŁY

IMPREZY SZKOLNE

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

REALIZOWANE PROGRAMY

OSIĄGNIECIA

ABSOLWENCI

KLASA 4 A

KLASA 4 B

KLASA 4C

KLASA 6 B

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY z matematyki

SZKOŁA W MEDIACH
WAŻNE ADRESY. linki
KONTAKT
Szukaj

Panel logowaniaPlan lekcji na I półrocze
W rozwinięciu newsa znajdą państwo plan lekcji na I półrocze roku szkolnego 2015/2016. Plan znajduje się również w zakładce ROK SZKOLNY 2015/2016.
Fotoszok.pl
Budżet obywatelski
Nasza szkoła przystąpiła do projektu Budżet Obywatelski realizowanego przez Miasto Zduńska Wola. Tym razem w planach jest budowa boiska wielofunkcyjnego. Koszt budowy wyliczono na 174.000 zł. Działania, mające na celu zdobycie jak największej ilości głosów, będziemy realizowali już od 1 września. Dla najaktywniejszej klasy i najaktywniejszego ucznia przewidziane są nagrody. Już teraz zapraszamy do zbierania głosów na rzecz naszej inicjatywy. Dodajmy, że w czerwcu 2015 roku oddany został Plac Zabaw, który został wybudowany w ramach projektu Budżet Obywatelski na 2015 rok.

Fotoszok.pl
Ubezpieczenie
Informujemy, że składka na ubezpieczenie za rok szkolny 2015/2016 wynosi 40 złotych za dziecko. W przypadku trudnych sytuacji rodzinnych można starać się o zwolnienie z uiszczenia składki (oczywiście, dziecko będzie ubezpieczone). Dokładnych informacji udzielają wychowawcy klas, u nich również można wpłacić składkę.Mistrzowie Kodowania
Nasza szkoła została zakwalifikowana do III edycji programu Mistrzowie Kodowania. Szczegóły programu przedstawiamy w rozwinięciu wiadomości.

Fotoszok.pl

Rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016
Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2015/2016 odbędzie się 1 września o godzinie 9.00.


Informujemy jednocześnie, iż plan lekcji zostanie zamieszczony na stronie internetowej w piątek, 28 sierpnia, lub w poniedziałek, 31 sierpnia. Plan cały czas jest bowiem udoskonalany i wnoszone są poprawki.
Galeria zdjęć z Zakończenia Roku Szkolnego
W rozwinięciu wiadomości zamieszczamy zdjęcia z Uroczystości Zakończenia Roku Szkolnego 2014/2015. Zapraszamy do przeglądania.

Fotoszok.pl
Sukces wędkarzy
Reprezentacje dziewcząt i chłopców pod opieką Dyrektora Grzegorza Włodarczyka wzięły udział w Zawodach Wędkarskich. Nasze drużyny spisały się znakomicie - dziewczęta wygrały zmagania w swojej kategorii, zaś chłopcy uplasowali się na 4. miejscu.

Fotoszok.pl
Dzień Rodziny
Zapraszamy do przejrzenia galerii z Dnia Rodziny. Trzeba przyznać, że była to ze wszech miar udana impreza, którą niewątpliwie będziemy pamiętać bardzo długo.

Fotoszok.pl
Zmiana planu - 25 czerwca
W czwartek zmieniona zostaje organizacja pracy. Uczniowie mają zajęcia tylko z wychowawcą.

Klasy I-III przychodzą w godzinach 9.00 - 12.30 i kończą obiadem.

Klasy IV - VI przychodzą w godzinach 8.00 - 11.30 i kończą obiadem.

Świetlica pracuje bez zmian. Anna Markowska 7.50 - 12.00, Beata Sowizdrzał 11.30 - 15.30.

Dzień Rodziny
W rozwinięciu wiadomości zamieszczamy plan Dnia Rodziny. Plan ten może ulec małej modyfikacji na Radzie Pedagogicznej, która odbędzie się w czwartek.
Loteria Fantowa
20 czerwca odbędzie się w naszej szkole Dzień Rodziny. W imieniu Rady Rodziców prosimy o pomoc do rodziców, firm, sponsorów w dostarczeniu do szkoły fantów na loterię. Fanty można dostarczać do biblioteki szkolnej, sekretariatu, pokoju nauczycieli wf lub do wychowawców poszczególnych klas.
Fotoszok.pl

Strona 6 z 38 << < 3 4 5 6 7 8 9 > >>
....:::: URZĄD MIASTA ::::.... ....::: ZDUŃSKA WOLA :::....
......:::: SPONSORZY ::::......
Fotoszok.pl
.....::: LOGO SZKOŁY :::.....

Fotoszok.pl
..: "SZKOŁA NA SIÓDEMKĘ" :..Copyright © creating by foglus 2011

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie