.....::::::: STRONA GŁÓWNA :::::::..... ˇ .....::::::: SZKOŁA :::::::..... ˇ .....:::::: HISTORIA - PATRON SZKOŁY ::::::..... ˇ .....::::::: DOKUMENTY PROGRAMOWE :::::::..... ˇ .....::::::: BIP :::::::.....Wtorek, Kwiecień 20, 2021
Nawigacja
AKTUALNOŚCI

ROK SZKOLNY 2015/2016

RODZICE

UCZNIOWIE

RADA PEDAGOGICZNA, PRACOWNICY SZKOŁY

IMPREZY SZKOLNE

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

REALIZOWANE PROGRAMY

OSIĄGNIECIA

ABSOLWENCI

KLASA 4 A

KLASA 4 B

KLASA 4C

KLASA 6 B

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY z matematyki

SZKOŁA W MEDIACH
WAŻNE ADRESY. linki
KONTAKT
Szukaj

Panel logowaniaŚlubowanie klas pierwszych
Informujemy, że zmieniony został termin uroczystości Ślubowania Klas Pierwszych. Z planowanego na początku roku szkolnego 16 października impreza została przeniesiona na 15 października.

Fotoszok.pl
Dobre wyniki w sztafetowych biegach przelajowych
W poniedziałek, 21 września, uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, Gimnazjadzie i Licealiadzie w sztafetowych biegach przełajowych zorganizowanych pod patronatem Starosty Zduńskowolskiego. Występ naszej ekipy był bardzo udany. Szczegóły - w rozwinięciu.

Fotoszok.pl
Budżet Obywatelski - podziękowania
Zakończyło się zbieranie głosów do projektu Budżet Obywatelski realizowanego przez Miasto Zduńska Wola. Na szkoła łącznie uzbierała ponad 3000 głosów. Za zaangażowanie i wkład w tak znakomity rezultat bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i przyjaciołom szkoły. Przypominamy, że poprzez Budżet Obywatelski chcemy w naszej szkole wybudować wielofunkcyjne boisko. Koszt budowy wyliczono na 174.000 zł.

Fotoszok.pl
Sukcesy w indywidualnych biegach
W czwartek uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Powiatowej Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego 2015/2016 pod patronatem Starosty Zduńskowolskiego. Zawody w indywidualnych biegach przełajowych były dla nas bardzo udane, nasi uczniowie wywalczyli bowiem aż 5 z 12 możliwych do zdobycia medali. Wyniki - w rozwinięciu.

Fotoszok.pl
Współzawodnictwo sportowe szkół
W czwartek, 17 września, podsumowane zostały zmagania w ramach współzawodnictwa sportowego szkół w roku szkolnym 2014/2015, realizowanego w Powiecie Zduńskowolskim przez Zduńskowolski Szkolny Związek Sportowy. Puchary Starosty Zduńskowolskiego za I miejsce w w/w współzawodnictwie wywalczyli uczniowie naszej szkoły. Szczegóły - w rozwinięciu.


Fotoszok.pl
Spotkanie z policjantem
We wrześniu tradycyjnie w naszej szkole odbywają się spotkania z policjantem, który uczniom klas I-III wyjaśnia, jak zasady należy zastosować, aby być bezpiecznym w drodze do i ze szkoły. Policjant zawitał do naszej szkoły i w tym roku. Liczymy, że dzieci słuchały go bardzo pilnie i nic złego w roku szkolnym 2015/2016 się nie wydarzy.

Fotoszok.pl
Obiady
Od poniedziałku rozpoczyna się w szkole wydawanie obiadów. Obiady będą wydawane w godzinach od 11.30 do 12.45.

Podczas przerwy 11.30 – 11.45 z obiadów będą korzystały następujące klasy:
IIA, IID, IIIA, IVA, IVC, VA, VIA.
Podczas przerwy 12.30 – 12.45 z obiadów będą korzystały następujące klasy:
IIB, IIC, IIIB, IVB, VB, VIB.

Uczniowie klas I - III będą korzystali z obiadów w stołówce, a uczniowie klas IV – VI na korytarzu przed świetlicą. Rodzice mają kategoryczny zakaz wchodzenia na blok żywieniowy podczas wydawania posiłków.


Fotoszok.pl

Budżet Obywatelski
Przypominamy, iż nasza szkoła przystąpiła do projektu Budżet Obywatelski realizowanego przez Miasto Zduńska Wola. Tym razem w planach jest budowa boiska wielofunkcyjnego. Koszt budowy wyliczono na 174.000 zł. Podjęliśmy działania, mające na celu zdobycie jak największej ilości głosów. Uczniowie otrzymali karty do głosowania (każdy w ilości 10 sztuk), nawiązaliśmy również współpracę z innymi szkołami w celu promowania naszej inicjatywy.
Bardzo prosimy rodziców i uczniów, aby spróbowali przekonać do głosowania przedstawicieli rodzin, przyjaciół, kolegów z pracy i sąsiadów. Liczy się bowiem każdy głos.
Dla najaktywniejszej klasy i najaktywniejszego ucznia przewidziane są nagrody. Dodajmy, że w czerwcu 2015 roku oddany został Plac Zabaw, który został wybudowany w ramach projektu Budżet Obywatelski na 2015 rok.


Fotoszok.pl
Galeria zdjęć z Rozpoczęcia Roku Szkolnego
W rozwinięciu wiadomości prezentujemy zdjęcia wykonane podczas uroczystości Rozpoczęcia Roku Szkolnego 2015/2016.

Fotoszok.pl
Świetlica - godziny pracy
Informujemy, że można zapisywać dzieci na Świetlicę Szkolną. Świetlica jest otwarta każdego dnia w godzinach 8.00-15.30.

Fotoszok.pl
Plan pracy szkoły
W rozwinięciu wiadomości prezentujemy Państwu plan pracy szkoły na rok szkolny 2015/2016. Plan będzie można znaleźć również w katalogu ROK SZKOLNY 2015/2016.


Fotoszok.pl
Strona 5 z 38 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
....:::: URZĄD MIASTA ::::.... ....::: ZDUŃSKA WOLA :::....
......:::: SPONSORZY ::::......
Fotoszok.pl
.....::: LOGO SZKOŁY :::.....

Fotoszok.pl
..: "SZKOŁA NA SIÓDEMKĘ" :..Copyright © creating by foglus 2011

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie