.....::::::: STRONA GŁÓWNA :::::::..... ˇ .....::::::: SZKOŁA :::::::..... ˇ .....:::::: HISTORIA - PATRON SZKOŁY ::::::..... ˇ .....::::::: DOKUMENTY PROGRAMOWE :::::::..... ˇ .....::::::: BIP :::::::.....Wtorek, Kwiecień 20, 2021
Nawigacja
AKTUALNOŚCI

ROK SZKOLNY 2015/2016

RODZICE

UCZNIOWIE

RADA PEDAGOGICZNA, PRACOWNICY SZKOŁY

IMPREZY SZKOLNE

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

REALIZOWANE PROGRAMY

OSIĄGNIECIA

ABSOLWENCI

KLASA 4 A

KLASA 4 B

KLASA 4C

KLASA 6 B

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY z matematyki

SZKOŁA W MEDIACH
WAŻNE ADRESY. linki
KONTAKT
Szukaj

Panel logowaniaGóra grosza
Już po raz kolejny nasza szkoła przystępuje do ogólnopolskiej akcji „Góra Grosza 2011” Grosiki będą zbierane na terenie biblioteki szkolnej od 21 listopada do 2 grudnia 2011.

Zbieramy zużyte baterie
Już po raz piąty na terenie naszej szkoły jest organizowana ogólnopolska akcja „Pomóż chronić środowisko – zużyte baterie nie na śmietnisko”.

Tydzień Sportu Szkolnego
W ramach projektu „Szkoła na Siódemkę” (POKL.09.01.02-10-449/09) - zajęcia koła sportowo-rekreacyjnego "Od komputera wolę trenera" - 289 uczennic i uczniów Szkoły Podstawowej nr 7 wzięło udział w Tygodniu Sportu Szkolnego. Najlepszym sportowcom wręczono 60 medali i 20 statuetek. Wyniki w rozwinięciu newsa.

Zajęcia plastyczne "Zręczne ręce"
Po raz kolejny odwiedziliśmy z aparatem fotograficznym zajęcia "Zręczne ręce", realizowane w ramach projektu „Szkoła na Siódemkę” (POKL.09.01.02-10-449/09). Tym razem mieliśmy okazję przyjrzeć się lepieniu naczyń. Zdjęcia w rozwinięciu newsa.
SERDECZNIE WITAMY
NewsySerdecznie i gorąco witamy na naszej nowej stronie internetowej. Z niej możecie dowiedzieć się najświeższych wiadomości i informacji jak i pobrać wszelkiego rodzau dokumenty. Serdecznie zapraszamy do korzystania i częstego odwiedzania www.sp7zdunskawola.hpu.pl .

Ta strona jest dla was
.

Strona 38 z 38 << < 35 36 37 38
....:::: URZĄD MIASTA ::::.... ....::: ZDUŃSKA WOLA :::....
......:::: SPONSORZY ::::......
Fotoszok.pl
.....::: LOGO SZKOŁY :::.....

Fotoszok.pl
..: "SZKOŁA NA SIÓDEMKĘ" :..Copyright © creating by foglus 2011

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie