.....::::::: STRONA GŁÓWNA :::::::..... ˇ .....::::::: SZKOŁA :::::::..... ˇ .....:::::: HISTORIA - PATRON SZKOŁY ::::::..... ˇ .....::::::: DOKUMENTY PROGRAMOWE :::::::..... ˇ .....::::::: BIP :::::::.....Wtorek, Kwiecień 20, 2021
Nawigacja
AKTUALNOŚCI

ROK SZKOLNY 2015/2016

RODZICE

UCZNIOWIE

RADA PEDAGOGICZNA, PRACOWNICY SZKOŁY

IMPREZY SZKOLNE

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

REALIZOWANE PROGRAMY

OSIĄGNIECIA

ABSOLWENCI

KLASA 4 A

KLASA 4 B

KLASA 4C

KLASA 6 B

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY z matematyki

SZKOŁA W MEDIACH
WAŻNE ADRESY. linki
KONTAKT
Szukaj

Panel logowaniaNa nalogi postaw rogi
W czwartek, 17 listopada, najmłodsi uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć spektakl edukacyjny "Na nałogi postaw rogi". Widowisko bardzo się podobało, mamy nadzieję, że uczniowie będą postępować w przyszłości zgodnie ze wskazówkami udzielonymi przez aktorów.

Wasze lektury
W dziale "Biblioteka" zamieściliśmy wykazy lektur dla klas I-III. Wykaz lekatur dla klas IV-VI - niebawem.
Jestem tolerancyjny
W ramach projektu „Szkoła na Siódemkę” (POKL.09.01.02-10-449/09) - zajęcia koła "Dziecięca Krucjata Miłości" - zorganizowany został konkurs na plakat pod hasłem "Jestem tolerancyjny". W rozwinięciu newsa prezentujemy wyniki i najlepsze prace.

Najlepsze życzenia dla Pana Tomka i jego małżonki
Nasz portal staje się dziś portalem plotkarskim. Zaglądamy bowiem w życie prywatne nauczycieli. Okazja jest jednak wyjątkowa, bowiem dziś w związek małżeński wstępuje nauczyciel języka angielskiego, Pan Tomasz Ratajczyk. Jemu i jego wybrance składamy więc najlepsze życzenia.Congratulations to you both and may you always stay as happy and as much in love as on your wedding day.
Nasze pierwszaki
Uczniowie klas I są już po ślubowaniu. Stali się więc pełnoprawnymi członkami szkolnej społeczności. Dziś przedstawiamy zdjęcia naszych najmłodszych.

Viziriada - nadal walczymy
Nasza akcja Viziriada spotkała się z dużym zainteresowaniem uczniów, którzy zaczęli przynosić sporą ilość kuponów. Nigdy nie jest jednak tak, że nie może być lepiej, dlatego zachęcamy rodziców, uczniów, absolwentów, nauczycieli i przyjaciół szkoły do rozpowszechnienia Viziriady w naszej szkole. W konkursie można wygrać kupony do sklepu Intersport, za które zamierzamy zakupić sprzęt sportowy dla szkoły i klubu. Jeśli chcesz nam pomóc, to zapraszamy do współpracy.

Wycieczka do Kopalni Soli w Kłodawie
W ramach projektu "Szkoła na Siódemkę" 8 listopada 2011 r. zorganizowana została wycieczka do Kopalni Soli w Kłodawie. Była to już ostatnia wycieczka odbywająca się w ramach zajęć „Klub młodego ekologa”. Zwiedzanie kopalni to niesamowite przeżycie – zjazd windą na poziom 600 m pod powierzchnię ziemi z prędkością 6m/s to NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA. Spacer z przewodnikiem wyrobiskami korytarzowymi, obejrzenie wyeksploatowanych komór solnych oraz zobaczenie maszyn używanych w podziemnym górnictwie solnym to niebywałe atrakcje tej wycieczki. Na pamiątkę każdy z uczestników otrzymał KAWAŁ SOLI prosto z górniczego wózka.

Wycieczka do Kopalni Węgla Brunatnego
W ramach projektu "Szkoła na Siódemkę" 3 listopada 2011 r. odbyła się wycieczka do Kopalni Węgla Brunatnego w Bełchatowie. Uczestniczki wyjazdu obejrzały film nt. złóż węgla brunatnego – powstanie, sposób wydobycia, zagrożenia, ochrona środowiska. Przewodnik zaprezentował eksploatowaną obecnie odkrywkę „Bełchatów” oraz przygotowywaną odkrywkę Szczerców. Trzeba przyznać, że wszystko zrobiło duże wrażenie. Uczennice wjechały również na Górę Kamieńsk (ma prawie 400 m n.p.m.), którą usypano z nadkładu zalegającego nad obecną odkrywką Bełchatów.

Wycieczka do Gołuchowa
25 października w ramach projektu "Szkoła na Siódemkę" odbyła się wycieczka do Gołuchowa. Uczestnicy zajęć „Klub młodego ekologa” zwiedzali Muzeum Leśnictwa, gdzie eksponowana jest stała wystawa przyrodnicza pod nazwą „Spotkanie z lasem”, na której prezentowane są m.in. siedliska leśne, profile glebowe, rodzaje zadrzewień. Dużym zainteresowaniem cieszyły się ekspozycje przedstawiające las wiosną i zimą. Uczestniczki wraz z opiekunką obejrzały także wystawę pt. ”Ochrona lasu”, na której zaprezentowano czynniki powodujące niszczenie lasu oraz przedstawiono naturalnych sprzymierzeńców lasu. Kolejnym punktem wycieczki było odwiedzenie Pokazowej Zagrody Zwierząt, gdzie oprócz Koników Polskich i Danieli mogliśmy przyjrzeć się wspaniałym i dostojnym żubrom.

Wycieczka do Parku Krajobrazowego
Dnia 10 października 2011 roku w ramach projektu "Szkoła na Siódemkę" uczennice z „Klubu młodego ekologa” uczestniczyły w zajęciach terenowych zorganizowanych w Parku Krajobrazowym Międzyrzecza Warty i Widawki. W ramach zajęć uczennice rozpoznawały roślinność, która rośnie wokół rzeki, sprawdzały pH i temperaturę wody w rzece i starorzeczu. Uczennice określały kierunek płynięcia rzeki na badanym odcinku, a także wykonały pomiar prędkości przepływu rzeki.

Konkurs logopedyczny
W ramach projektu "Szkoła na Siódemkę" organizowany jest w naszej szkole Konkurs Logopedyczny. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów uczęszczających na zajęcia "Mówię: sz, cz, dź". W rozwinięciu newsa więcje informacji.

Strona 37 z 38 << < 34 35 36 37 38 >
....:::: URZĄD MIASTA ::::.... ....::: ZDUŃSKA WOLA :::....
......:::: SPONSORZY ::::......
Fotoszok.pl
.....::: LOGO SZKOŁY :::.....

Fotoszok.pl
..: "SZKOŁA NA SIÓDEMKĘ" :..Copyright © creating by foglus 2011

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie