.....::::::: STRONA GŁÓWNA :::::::..... ˇ .....::::::: SZKOŁA :::::::..... ˇ .....:::::: HISTORIA - PATRON SZKOŁY ::::::..... ˇ .....::::::: DOKUMENTY PROGRAMOWE :::::::..... ˇ .....::::::: BIP :::::::.....Wtorek, Kwiecień 20, 2021
Nawigacja
AKTUALNOŚCI

ROK SZKOLNY 2015/2016

RODZICE

UCZNIOWIE

RADA PEDAGOGICZNA, PRACOWNICY SZKOŁY

IMPREZY SZKOLNE

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

REALIZOWANE PROGRAMY

OSIĄGNIECIA

ABSOLWENCI

KLASA 4 A

KLASA 4 B

KLASA 4C

KLASA 6 B

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY z matematyki

SZKOŁA W MEDIACH
WAŻNE ADRESY. linki
KONTAKT
Szukaj

Panel logowaniaDnia Pluszowego Misia - zdjęcia
25 listopada w naszej szkole obchodziliśmy ”Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia”. W tym dniu wszystkie dzieci, które przyniosły do szkoły pluszowe misie otrzymały słodką niespodziankę i nie miały stawianych ocen niedostatecznych z odpowiedzi i prac domowych. Uczniowie klas I brali udział w konkursie plastycznym „Mój pluszowy przyjaciel”, a uczniowie klas III uczestniczyli w konkursie pt. „ Mój pluszowy przyjaciel” - podczas którego opisywali swojego pluszowego przyjaciela.

Bajkowy przekładaniec
W środę, 30 listopada, uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć spektakl edukacyjny "Bajkowy przekładaniec". Podczas spektaklu nie brakowało konkursów dla uczniów i wspólnego śpiewania.

Umowa patronacka z Wydawnictwem Egis
Szkoła Podstawowa nr 7 została objęta została umową patronacką wydawnictwa EGIS/EXPRESS PUBLISHING. Dzięki takiej umowie szkołę ma możliwość zamawiania podręczników do języka angielskiego z 20% upustem, a wydawnictwo obliguje się do opieki metodycznej i sponsoringu nagród w konkursach. Oto link do strony wydawnictwa: Link

Wycieczka do Polskiego Radia i Gazety Wyborczej
W ramach projektu „Szkoła na Siódemkę” uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7, uczęszczający na zajęcia dziennikarskie „Młody dziennikarz” (opiekun Krzysztof Smolnik), wzięli udział w wycieczce do Warszawy, podczas której mieli okazję zwiedzić zaznajomić z pracą Polskiego Radia i Gazety Wyborczej „od kuchni", pracy redaktorów, realizatorów, pracowników obsługi technicznej.

Alfik matematyczny
27 uczniów klas 4-6 wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Alfik Matematyczny. Niestety, nie możemy podać wyników testu, bowiem wszystkie prace zostały przesłane organizatorowi, który dokona odpowiedniej weryfikacji.

Mini piłka ręczna
Reprezentacje naszej szkoły wzięły udział Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w mini piłce ręcznej dziewcząt i chłopców. Obie drużyny uplasowały się na 2 miejscu. Dziewczęta przegrały w finale z "Szóstką" 1:6, reprezentacja tej samej szkoły pokonała chłopców 6:3.

Dzień Pluszowego Misia
Z Okazji Międzynarodowego Dnia Pluszowego Misia wszystkie dzieci, które przyjdą do szkoły 25 listopada (piątek) z misiem czeka bardzo przyjemna niespodzianka.

Plastyczny sukces
Duży sukces odniosła uczennica naszej szkoły, Klaudia Witkowska, w konkursie plastycznym Art-Inspiracje Folkowe, zorganizowanym w ramach I Międzynarodowego Festiwalu Twórczości Młodych. Do konkursu Klaudię przygotowała Pani Urszula Raniszewska.

Zręczne ręce
Po raz kolejny odwiedziliśmy z aparatem fotograficznym zajęcia "Zręczne ręce", realizowane w ramach projektu „Szkoła na Siódemkę” (POKL.09.01.02-10-449/09). Tym razem mieliśmy okazję przyjrzeć się zajęciom poświęconym rysowaniu na kartonach. Zdjęcia w rozwinięciu newsa.

Święto Niepodlegości
Uczniowie klas IV-VI, pod opieką Pani Alicji Czacherskiej i Pani Małgorzaty Domagalskiej, przygotował akademię z okazji Święta Niepodległości. Żaden opis ani zdjęcia nie oddadzą wrażeń z tej uroczystości.

Wycieczka do Szkło-Dekor
W dniu 8 listopada klasy 3a i 3b z wychowawcami, Edytą Pokorą i Wiolettą Kowalską, wybrały się na wycieczkę do zakładu produkującego ozdoby świąteczne "Szkło-Dekor" w Piotrkowie Trybunalskim.

Strona 36 z 38 << < 33 34 35 36 37 38 >
....:::: URZĄD MIASTA ::::.... ....::: ZDUŃSKA WOLA :::....
......:::: SPONSORZY ::::......
Fotoszok.pl
.....::: LOGO SZKOŁY :::.....

Fotoszok.pl
..: "SZKOŁA NA SIÓDEMKĘ" :..Copyright © creating by foglus 2011

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie