.....::::::: STRONA GŁÓWNA :::::::..... ˇ .....::::::: SZKOŁA :::::::..... ˇ .....:::::: HISTORIA - PATRON SZKOŁY ::::::..... ˇ .....::::::: DOKUMENTY PROGRAMOWE :::::::..... ˇ .....::::::: BIP :::::::.....Wtorek, Kwiecień 20, 2021
Nawigacja
AKTUALNOŚCI

ROK SZKOLNY 2015/2016

RODZICE

UCZNIOWIE

RADA PEDAGOGICZNA, PRACOWNICY SZKOŁY

IMPREZY SZKOLNE

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

REALIZOWANE PROGRAMY

OSIĄGNIECIA

ABSOLWENCI

KLASA 4 A

KLASA 4 B

KLASA 4C

KLASA 6 B

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY z matematyki

SZKOŁA W MEDIACH
WAŻNE ADRESY. linki
KONTAKT
Szukaj

Panel logowaniaPodziękowania dla DeBeRo
Za naszym pośrednictwem wychowawca i uczniowie klasy II b składają podziękowania firmie DeBeRo za wykonanie mebli do klasy. Meble są nie tylko piękne, ale i bardzo funkcjonalne i na pewno będą służyły uczniom wielu kolejnych roczników.

2600 zł w Viziriadzie
Dobiegła końca akcja "Viziriada w naszej szkole". Łącznie zebraliśmy 102 kupony (1020 punktów), dzięki czemu zajęliśmy 3 miejsce w rankingu województwa łódzkiego. Oznacza to, że nasza szkoła wzbogaciła się o talony na zakup sprzętu sportowego na sumę 2600 złotych na sprzęt sportowy (2000 zł za cały okres Viziriady, dodatkowo: 450 zł za 2 miejsce w listopadzie, 100 zł za 7 miejsce w październiku, 50 zł za 14 miejsce we wrześniu). W poszczególnych linkach znajdziecie wyniki za kolejne miesiące i klasyfikację ogólną. Niebawem wyruszamy na zakupy sprzętu sportowego.
- wrzesień - Link
- październik - Link
- listopad -Link
- cały okres - Link

Mikołajki w naszej szkole
6 grudnia naszą szkołę jak co roku odwiedził Święty Mikołaj. Oczywiście, przyniósł prezenty w postaci pysznych słodkości i zapowiedział, że za kilka tygodni pojawi się znów, ale już w domach, aby zostawić prezenty pod choinką. Niektórzy uczniowie nie uwierzyli, że Mikołaj był prawdziwy, gdy jednak dostali rózgą po... szybko zmienili zdanie. Przy okazji Mikołajek mamy przygotowany konkurs. Pierwszy z uczniów, który znajdzie na zdjęciach fałszywą Śnieżynkę otrzyma nagrodę. Wystarczy tylko podać jej imię i nazwisko.

Wyniki konkursu "English is fun"
W ramach projektu „Szkoła na Siódemkę” (POKL.09.01.02-10-449/09) - zajęcia koła "English is fun" - zorganizowany został konkurs wiedzy pod hasłem "English is fun". Dziś, zgodnie z zapowiedzią, prezentujemy wyniki.

Wróżby Andrzejkowe
Redakcja strony internetowej SP nr 7 otrzymała zaproszenie do odwiedzenia Salonu Wróżb, przygotowanym przez klasę 3b. Ciekawe, czy wróżby się spełnią. Niektórzy pewnie by chcieli, bowiem otrzymali informację, że będą piękni i bogaci, a i szczęście w miłości będzie im sprzyjało. Oby tak się stało...

3 miejsce w Akademii Misia Haribo
Uczennica naszej szkoły, Zuzanna Lorenc (uczennica klasy 2b, wychowawca pani Bożena Zalewska), zajęła 3 miejsce (wspólnie z przedstawicielami innych szkół) w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Akademię Misia Haribo. Konkurs polegał na przygotowaniu gry planszowej z elementami układu słonecznego. W nagrodę za 3 miejsce szkoła otrzyma odtwarzacz Blu-ray, filmy edukacyjne na DVD i Blu-ray oraz naklejki ścienne do dekoracji sali. jest Więcej informacji o konkursie: Link

Viziriada na finiszu
Po kilku miesiącach intensywnych działań dobiegła końca akcja "Viziriada w naszej szkole". Łącznie zebraliśmy 102 kupony (1020 punktów), co na 3 grudnia daje nam 3 miejsce w rankingu województwa łódzkiego, a tym samym około 2600 złotych na sprzęt sportowy (2000 zł za cały okres Viziriaday, dodatkowo: 450 zł za 2 miejsce w listopadzie, 100 zł za 7 miejsce w październiku, 50 zł za 14 miejsce we wrześniu). O tym, czy utrzymamy to miejsce, przekonamy się w najbliższych dniach. Do 30 listopada szkoły i kluby mogły bowiem wysyłać kupony. W poniedziałek lub wtorek może się więc okazać, że wysokie miejsce stracimy, a tym samym wartość nagrody może się zmniejszyć nawet o połowę. Trzymajcie więc kciuki, aby organizatorzy już więcej kuponów... nie otrzymali! Więcej informacji na stronie organizatora konkursu: Link.

Konkurs matematyczny
Nauczyciele matematyki, Pani Elżbieta Strzała i Pan Krzysztof Smolnik, zorganizowali konkurs dla najlepszych matematyków naszej szkoły. Prace zostały przesłane organizatorowi, dlatego wyniki podamy w późniejszym terminie.

Konkurs "English is fun"
W ramach projektu „Szkoła na Siódemkę” (POKL.09.01.02-10-449/09) - zajęcia koła "English is fun" - zorganizowany został konkurs wiedzy pod hasłem "English is fun". Wyników jeszcze nie możemy podać (prace są sprawdzane), ale prezentujemy zdjęcia z konkursu.

Zawody w tenisie stołowym
Reprezentacje naszej szkoły wzięły udział Powiatowych Igrzyskach Młodzieży w tenisie stołowym dziewcząt i chłopców. Niestety, sukcesów nie odniosły. Dziewczęta uplasowały się na 6 miejscu, a chłopcy na 7.

Agros-Nova - nasz darczyńca
Firma Agros-Nova z Tymienic dostarczyła do naszej szkoły kolejną porcję soków. Soki będą przekazywane uczniom podczas zajęć Szkolnego Koła Sportowego oraz zajęć sportowych projektu "Szkoła na Siódemkę". Za wsparcie naszych projektów serdecznie dziękujemy właścicielom firmy oraz osobom, które pomagają nam przy dostarczeniu soków do szkoły. Oczywiście firmę Agros-Nova wpisujemy na listę sponsorów naszej szkoły. A zainteresowanych produktami firmy odsyłamy na stronę firmy: Link

Strona 35 z 38 << < 32 33 34 35 36 37 38 >
....:::: URZĄD MIASTA ::::.... ....::: ZDUŃSKA WOLA :::....
......:::: SPONSORZY ::::......
Fotoszok.pl
.....::: LOGO SZKOŁY :::.....

Fotoszok.pl
..: "SZKOŁA NA SIÓDEMKĘ" :..Copyright © creating by foglus 2011

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie