.....::::::: STRONA GŁÓWNA :::::::..... ˇ .....::::::: SZKOŁA :::::::..... ˇ .....:::::: HISTORIA - PATRON SZKOŁY ::::::..... ˇ .....::::::: DOKUMENTY PROGRAMOWE :::::::..... ˇ .....::::::: BIP :::::::.....Wtorek, Kwiecień 20, 2021
Nawigacja
AKTUALNOŚCI

ROK SZKOLNY 2015/2016

RODZICE

UCZNIOWIE

RADA PEDAGOGICZNA, PRACOWNICY SZKOŁY

IMPREZY SZKOLNE

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

REALIZOWANE PROGRAMY

OSIĄGNIECIA

ABSOLWENCI

KLASA 4 A

KLASA 4 B

KLASA 4C

KLASA 6 B

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY z matematyki

SZKOŁA W MEDIACH
WAŻNE ADRESY. linki
KONTAKT
Szukaj

Panel logowaniaŚlubowanie klas pierwszych
W czwartek, 15 października, w naszej szkole odbyła się uroczystość Ślubowania Klas Pierwszych. Nasi milusińscy złożyli przysięgę uczniowską i zostali pasowani przez Dyrektora Grzegorza Włodarczyka na ucznia Szkoły Podstawowej nr 7.


Fotoszok.pl

Budżet Obywatelski - nagrody dla uczniów
Niestety, naszej szkole nie udało się wzorem roku poprzedniego zdobyć dofinansowania z Budżetu Obywatelskiego. Ostatecznie przegraliśmy ze Szkołą Podstawową nr 2 (przy okazji serdeczne gratulacje dla społeczności tej placówki). Działania w zakresie projektu przeszły jednak największe oczekiwania i za zabranie olbrzymiej ilości głosów (3270), Dyrektor Szkoły postanowił wyróżnić najaktywniejszych uczniów. Łącznie wręczono 60 medali oraz trzy nagrody rzeczowe (Szymon Szczypiorowski z klasy Ic za 118 zebranych głosów, Szymon Raj z klasy Va za 75 głosów oraz Zosia Gruchot z klasy 2b za 47 głosów). Najbardziej aktywną klasą okazała się Va, której wychowawcą jest Stanisław Zając.Za swoją postawę klasa otrzymała nagrodę w postaci dofinansowania do wiosennej wycieczki.

Fotoszok.pl
Nagrodzeni nauczyciele i pracownicy SP nr 7
14 października jest dniem, w którym nauczyciele tradycyjnie otrzymują za swoją pracę nagrody Dyrektora Szkoły oraz nagrody Kuratora Oświaty. W tym roku Dyrektor SP nr 7, Grzegorz Włodarczyk, nagrodził kilkunastu nauczycieli oraz dwóch pracownik administracji i obsługi. Bardzo miłe wieści dotarły również z Kuratorium Oświaty w Łodzi. Okazało się bowiem, że aż czterech przedstawicieli naszej szkoły (Grzegorz Włodarczyk - dyrektor, Alicja Czacherska - nauczycielka języka polskiego i historii, Bożena Zalewska, Beata Laskowska - nauczycieli nauczania zintegrowanego), otrzymało medale za swoje zasługi w pracy na rzecz uczniów i szkoły.


Fotoszok.pl

Uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej
Uczniowie klas piątych i szóstych pod kierunkiem Pani Alicji Czacherskiej i Małgorzaty Domagalskiej przygotowali z okazji Dnia Edukacji Narodowej specjalną uroczystość. Przebiegała ona pod hasłem "Do grającej szafy grosik wrzuć". Było wesoło i nastrojowo... W rozwinięciu wiadomości galeria zdjęć.

Fotoszok.pl

Konkurs "Zgadnij, czego uczę?"
Podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej rozstrzygnięty został konkurs "Zgadnij, czego uczę". W klasach IV-VI pierwsze miejsce zajęła Marysia Kaczmarek z klasy 6b (7 celnych odpowiedzi na 20), zaś w klasach I-III wygrana przypadła Nadii Kołodziejczyk i Jagody Olejnik z klasy III a.
Dodajmy, że zestaw nauczycielskich zdjęć sprzed 20, 30, 40 lat (już z nazwiskami), jest wywieszony w jednej ze szkolnych gablot.


Fotoszok.pl
Dzień Nauczyciela
Fotoszok.plDziękujemy za pokazanie nam,
że porażki mogą nas czegoś pożytecznego nauczyć,
że gdy przeżywamy trudności, możemy odkryć swą siłę,
że miłość i życzliwość często znajdujemy w najciemniejsze dni.


Autor:Miłosz Wierucki
Środa - Dzień Edukacji Narodowej

W środę w naszej szkole nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczne. W zamian realizowany będzie plan zajęć opiekuńczych. Oto plan na ten dzień:
- 9.00-10.30 - lekcje z wychowawcą,
- 10.30-11.30 - uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, wręczenie nagród za aktywność w projekcie Budżet Obywatelski, rozstrzygnięcie konkursu "Zgadnij, czego uczę?".

Weź udział w konkursie z języka angielskiego
Za pośrednictwem szkolnej strony internetowej chcielibyśmy zachęcić uczniów z klas 4-6 do udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego Mini-Saga Competition.
W ramach konkursu uczniowie mają za zadanie przygotować opowiadanie w formie komiksowej ('mini-saga comic'), które musi zawierać dokładnie 5 obrazków z tekstem od 15 do 25 słów w całym komiksie. Tytuł jest również obowiązkowy i nie może przekraczać 5 słów. Prace muszą być wykonane w formacie A3.
Termin wysłania prac to 13 listopada br w związku z tym prace składamy u nauczycieli języka angielskiego do 10 listopada br.
Przypominamy że nasza szkoła miała już trzech zwycięzców w poprzednich edycjach (Igora Szczepańskiego, Zuzannę Lorenc i Oskara Szczepańskiego).
Nauczyciele języka angielskiego służą merytorycznym wsparciem.


Fotoszok.pl
Napoje od Fundacji "Recal"
Komisja Fundacji "Recal" przyznała UKS "Siódemka" napoje na „Powiatowe Turnieje Mini Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Zduńskowolskiego”. Zawody odbędą się w naszej szkole pod koniec października. Za pośrednictwem strony www szkoły zarząd klubu chciałby podziękować fundacji za wsparcie imprezy.

Fotoszok.pl
Dzień Chłopca w naszej szkole
30 września w naszej szkole miał bardzo uroczysty przebieg. Dziewczęta z każdej klasy (oprócz klas 4b, która jest złożona z samych chłopców - ale tu na wysokości zadania stanęły mamy uczniów) przygotowały bowiem atrakcje na Dzień Chłopca. Każdy chłopiec otrzymał również upominek od Samorządu Szkolnego.

Fotoszok.pl
IV Festiwal Ekologiczny
Uczniowie klas 5a (Maja Trenkner, Oliwia Wróbel, Natalia Mielczarek, Patrycja Szymczak) i 5b (Oskar Szczepański, Krzysztof Domagała, Igor Kowalski, Szymon Raj) wzięli udział w Konkursie Plastycznym zorganizowanym w ramach IV Festiwalu Ekologicznym. Uczniowie przygotowali bardzo ciekawe prace, a fotoreportaż z konkursu prezentujemy w rozwinięciu informacji.

Fotoszok.pl
Strona 4 z 38 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
....:::: URZĄD MIASTA ::::.... ....::: ZDUŃSKA WOLA :::....
......:::: SPONSORZY ::::......
Fotoszok.pl
.....::: LOGO SZKOŁY :::.....

Fotoszok.pl
..: "SZKOŁA NA SIÓDEMKĘ" :..Copyright © creating by foglus 2011

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie