.....::::::: STRONA GŁÓWNA :::::::..... ˇ .....::::::: SZKOŁA :::::::..... ˇ .....:::::: HISTORIA - PATRON SZKOŁY ::::::..... ˇ .....::::::: DOKUMENTY PROGRAMOWE :::::::..... ˇ .....::::::: BIP :::::::.....Wtorek, Kwiecień 20, 2021
Nawigacja
AKTUALNOŚCI

ROK SZKOLNY 2015/2016

RODZICE

UCZNIOWIE

RADA PEDAGOGICZNA, PRACOWNICY SZKOŁY

IMPREZY SZKOLNE

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

REALIZOWANE PROGRAMY

OSIĄGNIECIA

ABSOLWENCI

KLASA 4 A

KLASA 4 B

KLASA 4C

KLASA 6 B

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY z matematyki

SZKOŁA W MEDIACH
WAŻNE ADRESY. linki
KONTAKT
Szukaj

Panel logowaniaMistrzynie powiatu w mini piłce ręcznej
Reprezentacja dziewcząt z SP nr 7 zajęła pierwsze miejsce w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej. W turnieju rozgrywanym systemem "każdy z każdym" nasza drużyna wygrała wszystkie spotkania, zdobywając 20 goli, tracąc tylko 4. We wtorek, 17 listopada, nasza drużyna zagra w Półfinale Wojewódzkim, którego stawką jest, oczywiście, awans do Finału Wojewódzkiego. Wyniki zawodów - w rozwinięciu.

Fotoszok.pl
Święto Niepodległości
We wtorek, 10 listopada, w naszej szkole odbyła się specjalna uroczystość, której tematyka poświęcona była Świętu Niepodległości.

Fotoszok.pl

Kanapkowy dzień
W listopadzie w całej Polsce przeprowadzona została akcja przygotowywania zdrowych śniadań. Do akcji włączyła się również nasza szkoła. W rozwinięciu wiadomości zamieszczamy zdjęcia z lekcji zdrowego żywienia przeprowadzonej w klasie 2d.

Fotoszok.pl
Zwycięzcy konkursu "1000 pytan o moim mieście"
We wtorek, 10 listopada, podsumowany został konkurs "1000 pytań o moim mieście". Nagrodami i medalami nagrodzonych zostało aż 18 osób. W rozwinięciu wiadomości zamieszczamy zdjęcia z uroczystości wręczenia nagród i listę nagrodzonych.

Fotoszok.pl
Zbiórka baterii
Biblioteka zaprasza uczniów naszej szkoły po raz kolejny do udziału w zbiórce baterii organizowanej przez firmę REBA.SA. Baterie będą zbierane na terenie biblioteki szkolnej.

Fotoszok.pl
Prosimy o wsparcie orkiestry "EUFONICO"
Orkiestra smyczkowa Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Zduńskiej Woli „EUFONICO” walczy o nagrodę publiczności w Ogólnopolskim Konkursie Orkiestr Szkolnych Szkół Muzycznych II stopnia. Za pośrednictwem naszej strony www prosimy o wsparcie zduńskowolskiej inicjatywy. Szczegóły związane z głosowaniem można uzyskać na stronie internetowej szkoły muzycznej - www.psmzw.pl.


Fotoszok.pl
Książki naszych marzeń
Nasza szkoła otrzymała dofinansowanie w wysokości 2712 zł w ramach rządowego programu "Książki naszych marzeń". Dotacja zostanie przeznaczona na zakup książek do biblioteki szkolnej.

Fotoszok.pl
1 % dla UKS Siódemka
Dzięki współpracy z Fundacją Partnerstwo Uczniowski Klub Sportowy "Siódemka" miał możliwość zdobycia środków finansowych w ramach akcji przekazywania 1% od podatku dochodowego przez osoby rozliczające się z podatku w Urzędzie Skarbowym. Dzięki wsparciu nauczycieli, rodziców uczniów naszej szkoły oraz przyjaciół szkoły udało się pozyskać 790 zł. Środki te zostaną przeznaczone na zakup sprzętu sportowego.
W 2015 roku akcja 1% będzie kontynuowana. Już teraz prosimy o przeanalizowanie możliwości wsparcia naszego klubu.Fotoszok.pl
Mistrzowie Kodowania
Nasza szkoła bierze udział w III edycji programu Mistrzowie Kodowania.
Program Mistrzowie Kodowania działa i rozwija się dzięki nauczycielom i edukatorom zaangażowanym w jego realizację. Od września 2013 roku w specjalnych szkoleniach z podstaw programowania wzięło udział 1300 pedagogów z całej Polski. Program uczy programowania tak, by każdy, niezależnie od stopnia zaawansowania informatycznego, mógł stać się Mistrzem Kodowania.Fotoszok.pl

Policyjna Akademia Bezpieczeństwa
W naszej szkole odbyła się X edycja konkursu sprawności fizycznej oraz wiedzy o bezpieczeństwie na szczeblu powiatowym, realizowany w ramach programu prewencyjnego „Policyjna Akademia Bezpieczeństwa”. Zwyciężyła drużyna Szkoły Podstawowej nr 13 w Zduńskiej Woli, w składzie Amelia Stecun i Oskar Konieczny. Uczniowie naszej szkoły walczyli dzielnie, ale tym razem nie udało im się stanąć na podium.

Fotoszok.pl
Medale od Prezydenta RP
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej tradycyjnie wręczane są medale państwowe za długoletnią służbę na rzecz oświaty. W tym roku decyzją Prezydenta RP Andrzeja Dudy, medale otrzymali przedstawiciele naszej szkoły - Grzegorz Włodarczyk (medal złoty), Bożena Miszczak (złoty), Alicja Czacherska (srebrny), Beata Laskowska (srebrny). Poza nimi medalem resortowym nadanym przez Ministra Edukacji Narodowej została uhonorowana Bożena Zalewska (Medal Komisji Edukacji Narodowej). Gratulujemy!

Fotoszok.pl
Strona 3 z 38 < 1 2 3 4 5 6 > >>
....:::: URZĄD MIASTA ::::.... ....::: ZDUŃSKA WOLA :::....
......:::: SPONSORZY ::::......
Fotoszok.pl
.....::: LOGO SZKOŁY :::.....

Fotoszok.pl
..: "SZKOŁA NA SIÓDEMKĘ" :..Copyright © creating by foglus 2011

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie