.....::::::: STRONA GŁÓWNA :::::::..... ˇ .....::::::: SZKOŁA :::::::..... ˇ .....:::::: HISTORIA - PATRON SZKOŁY ::::::..... ˇ .....::::::: DOKUMENTY PROGRAMOWE :::::::..... ˇ .....::::::: BIP :::::::.....Wtorek, Kwiecień 20, 2021
Nawigacja
AKTUALNOŚCI

ROK SZKOLNY 2015/2016

RODZICE

UCZNIOWIE

RADA PEDAGOGICZNA, PRACOWNICY SZKOŁY

IMPREZY SZKOLNE

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

REALIZOWANE PROGRAMY

OSIĄGNIECIA

ABSOLWENCI

KLASA 4 A

KLASA 4 B

KLASA 4C

KLASA 6 B

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY z matematyki

SZKOŁA W MEDIACH
WAŻNE ADRESY. linki
KONTAKT
Szukaj

Panel logowaniaSukces Oskara Szczepańskiego
Oskar Szczepański, uczeń klasy 5a, zdobył 2. miejsce w 6. Ogólnopolskim Konkursie na miniaturę literacką w języku angielskim w kategorii "mini-saga komiks" (praca poniżej). Gratulujemy!

Fotoszok.pl
Dzień Plusowego Misia
25 listopada do naszej szkoły przybyło znacznie więcej uczniów niż zwykle. W i na szkolnych zasiadły wszelkiej maści pluszaki. A to wszystko z okazji Dnia Pluszowego Misia.

Fotoszok.pl
Wicemistrzostwo województwa piłkarek ręcznych
Po zwycięstwie w Finale Powiatowym i Półfinale Wojewódzkim reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły wzięła udział w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej. Po bardzo emocjonującym turnieju nasza drużyna zajęła 2. miejsce, zdobywając tym samym tytuł Wicemistrzyń Województwa Łódzkiego.

Fotoszok.pl
Dyskoteka Andrzejkowa
W czwartek w naszej szkole odbyła się Dyskoteka Andrzejkowa, której organizatorem był Samorząd Szkolny. Impreza udała się wspaniale, jedynym problemem był fakt, iż trwała za krótko :( Zdjęcia z imprezy w rozwinięciu wiadomości.


Fotoszok.pl
Dzień Pluszowego Misia
Z OKAZJI MIĘDZYNARODOWEGO
DNIA PLUSZOWEGO MISIA
WSZYSTKIE DZIECI, KTÓRE PRZYJDĄ DO SZKOŁY
W ŚRODĘ 25 LISTOPADA
Z MISIEM, CZEKA NIESPODZIANKA


Fotoszok.pl
Góra Grosza
Już po raz kolejny biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w Ogólnopolskiej Akcji "Góra Grosza 2015 " od 23 listopada do 4 grudnia 2015 roku.

Fotoszok.pl
Konkurs Matematyczny
WOJEWÓDZKI KONKURS PRZEDMIOTOWY z MATEMATYKI


Eliminacje szkolne – 20 listopada 2015 r.(piątek), godz. 9.00 (w formie pisemnej) sala nr 6 (zbiórka o godzinie 8.50 przed salą nr 6)

Na rozwiązanie zadań konkursowych podczas eliminacji szkolnych przeznacza się 45 minut. Każdy uczestnik konkursu powinien mieć: długopis z czarnym lub niebieskim wkładem, ołówek, linijkę, kątomierz, cyrkiel, ekierkę. Wyniki eliminacji na stopniu szkolnym zostaną ogłoszone 4 grudnia 2015 r. Do eliminacji rejonowych zostaną zakwalifikowani ci z uczestników eliminacji szkolnych, którzy uzyskają minimum 75% liczby punktów możliwych do otrzymania

Fotoszok.pl


Zadania z poprzednich lat na stronie: http://wojewodzkie.wckp.lodz.pl/archiwum_konkurs%C3%B3w
KONKURS „OZDOBA DLA ZIELONEJ PANNY”
font Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs na najładniejszą, najciekawszą, własnoręcznie wykonaną ozdobę choinkową. W ocenie będą brane pod uwagę estetyka wykonania, samodzielność, pomysłowość, użyteczność.

Fotoszok.pl

Do każdej ozdoby powinna być doczepiona zawieszka (sznureczek, nitka, wstążka), aby móc powiesić ją na choince. Do zawieszki należy dołączyć karteczkę z imieniem i nazwiskiem autora oraz klasą, do której uczęszcza. Gotowe prace należy składać do
Pani Agnieszki Templin lub Pani Marty Iwaszkiewicz w terminie do 3 grudnia 2015 r. włącznie.

Ozdobami konkursowymi będzie przystrojona SZKOLNA CHOINKA.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW DO UDZIAŁU W KONKURSIE!!
Sukces piłkarek ręcznych
Po raz drugi z rzędu reprezentacja dziewcząt z naszej szkoły okazała się najlepsza w Półfinale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej. W finale zawodów organizowanych przez Szkolny Związek Sportowy nasze uczennice pokonały po emocjonującym meczu SP Biała 6:4. W nagrodę będą miały możliwość występu w Finale Wojewódzkim, który 25 listopada odbędzie się w Zgierzu.

Fotoszok.pl
Turnieje mini siatkówki
Uczniowski Klub Sportowy "Siódemka" był organizatorem Powiatowych Turniejów Mini Siatkówki dla dziewcząt i chłopców z klas IV-Vi o Puchar Starosty Zduńskowolskiego. Zarówno wśród dziewcząt, jak i chłopców nasze drużyny zajęły 2. miejsca, przegrywając w finałach z drużynami z SP nr 6.

Fotoszok.pl
Drugie miejsce piłkarzy ręcznych
Reprezentacja chłopców z SP nr 7 zajęła drugie miejsce w Finale Powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini piłce ręcznej. W turnieju rozgrywanym systemem "każdy z każdym" naszej drużynie do końcowego zwycięstwa zabrakło zaledwie jednego gola. Wyniki turnieju - w rozwinięciu wiadomości.

Fotoszok.pl
Strona 2 z 38 < 1 2 3 4 5 > >>
....:::: URZĄD MIASTA ::::.... ....::: ZDUŃSKA WOLA :::....
......:::: SPONSORZY ::::......
Fotoszok.pl
.....::: LOGO SZKOŁY :::.....

Fotoszok.pl
..: "SZKOŁA NA SIÓDEMKĘ" :..Copyright © creating by foglus 2011

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie