.....::::::: STRONA GŁÓWNA :::::::..... ˇ .....::::::: SZKOŁA :::::::..... ˇ .....:::::: HISTORIA - PATRON SZKOŁY ::::::..... ˇ .....::::::: DOKUMENTY PROGRAMOWE :::::::..... ˇ .....::::::: BIP :::::::.....Wtorek, Kwiecień 20, 2021
Nawigacja
AKTUALNOŚCI

ROK SZKOLNY 2015/2016

RODZICE

UCZNIOWIE

RADA PEDAGOGICZNA, PRACOWNICY SZKOŁY

IMPREZY SZKOLNE

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

REALIZOWANE PROGRAMY

OSIĄGNIECIA

ABSOLWENCI

KLASA 4 A

KLASA 4 B

KLASA 4C

KLASA 6 B

SPRAWDZIAN SZÓSTOKLASISTY z matematyki

SZKOŁA W MEDIACH
WAŻNE ADRESY. linki
KONTAKT
Szukaj

Panel logowaniaWitamy
Szkoła Podstawowa nr 7 - SZKOŁA NA SIÓDEMKĘ !!!!
Nowa strona SP nr 7
Od nowego semestru strona internetowa SP nr 7 będzie funkcjonowała pod nowym adresem i w zupełnie nowej formule. Od dziś zapraszamy na www.sp7zdunskawola.edupage.org. Z początku prosimy o cierpliwość, bowiem pracy nad nową stroną jest sporo, poza tym musimy się nauczyć sposobów zarządzania nią.
Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej
Zduńskowolski Szkolny Związek Sportowy zorganizował Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. W obu turniejach nasze reprezentacje zajęły 2. miejsca.<8font size=4>

Fotoszok.pl

Fotoszok.pl
Zabawa klas 4-6
W rozwinięciu wiadomości fotoreportaż z Zabawy Karnawałowej klas 4-6.

Fotoszok.pl
Zabawa Karnawałowa
W rozwinięciu wiadomości prezentujemy zdjęcia z Zabawy Karnawałowej dla klas I-III.

Fotoszok.pl
KOMUNIKAT DLA RODZICÓW
W rozwinięciu wiadomości zamieszczamy "KOMUNIKAT DLA RODZICÓW" (opracowany na podstawie Ustawy z dnia 29 grudnia 2015 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty oraz niektórych innych ustaw Dz. U. 2016 r. poz. 35) dotyczący wychowanie przedszkolnego, obowiązku szkolnego oraz kontynuacji nauki w klasie I i II szkoły podstawowej.

Jasełka Bożonarodzeniowe
Ostatni dzień przed świąteczną przerwą jak zwykle w naszej szkole były okazją do zorganizowania wigilijnych spotkań klasowych oraz Jasełek Bożonarodzeniowych. Zdjęcia z tej uroczystości - w rozwinięciu wiadomości.

Fotoszok.pl


Świąteczne konkursy
Bożonarodzeniowe Jasełka były okazją do wręczenia nagród w świątecznych konkursach, organizowanych przez Samorząd Szkolny. W rozwinięciu wiadomości przedstawiamy zdjęcia z tej uroczystości. Wyniki - niebawem.

Fotoszok.pl
Komunikat Dyrektora Szkoły
22 grudnia zgodnie z kalendarzem roku szkolnego jest dniem bez zajęć lekcyjnych.

Klasy I-III zmiana poranna przychodzą na 8.00 i przez 2 godziny mają zajęcia z wychowawcą. O 10.00 odbędą się Jasełka Bożonarodzeniowe dla klas I-III. Po uroczystości zmiana poranna kończy zajęcia. Zmiana popołudniowa przychodzi na 10.00, rozpoczyna jasełkami, po których dzieci mają zajęcia z wychowawcą do 13.00.

Uczniowie klas IV-VI przychodzą do szkoły na 9.00 i przez 2 godziny mają zajęcia z wychowawcą. O 11.00 odbędą się jasełka dla klas IV - VI, po których uczniowie kończą zajęcia.

Świetlica tego dnia działa zgodnie z planem.
Lekkoatletyka dla każdego
Od września w naszej szkole realizowany jest program "lekkoatletyka dla każdego". W minionym tygodniu instruktorzy projektu przeprowadzili specjalne zajęcia lekkoatletyczne dla uczniów klas II.

Fotoszok.pl
Mikołajki w naszej szkole
Tradycyjnie w grudniu do naszej szkoły zawitał Święty Mikołaj i Śnieżynki. Odmiennie od lat wcześniejszych tym razem wręczał uczniom same zdrowe prezenty - jabłka i mandarynki. W rozwinięciu wiadomości zamieszczamy zdjęcia z tej niezwykłej wizyty.

Fotoszok.pl
Wycieczka do Warszawy
Uczniowie klas drugich i trzecich uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Zwiedzili Stare Miasto, mieli również okazję skorzystać o bogatej oferty Centrum Nauki "Kopernik". Zdjęcia z wyjazdu w rozwinięciu wiadomości.

Fotoszok.pl
Strona 1 z 38 1 2 3 4 > >>
....:::: URZĄD MIASTA ::::.... ....::: ZDUŃSKA WOLA :::....
......:::: SPONSORZY ::::......
Fotoszok.pl
.....::: LOGO SZKOŁY :::.....

Fotoszok.pl
..: "SZKOŁA NA SIÓDEMKĘ" :..Copyright © creating by foglus 2011

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie